Seperator

Sinusoidinis masažas

Sinusoidinis masažas
 

Sinusoidinis masažas - viena svarbiausių kokybiškos masažinės vonios masažo sistemos funkcijų.
 

Kas tai yra? Tai vandens masažo siurblio ar oro masažo orapūtės darbo režimas, kai vandens mažo intensyvumas kinta nuo silpniausio iki stipriausio, o pasiekus maksimumą, vėl silpnėja iki silpniausio. Pagrindinis šios masažo funkcijos privalumas - viso masažo ciklo metu, masažo efektyvumas išlieka toks pats (pasirinkus masažinę vonią be šios funkcijos, masažo efektyvumas kiekvieną minutę tolygiai mažėja, nes žmogaus kūnas prisitaiko prie jį veikiančios vandens mažo srovės, ar oro masažo poveikio).
 

Sinusoidinio vandens masažo funkcija masažinėje vonioje nėra pigus, bet vertas investicijos pasirinkimas. Sinusoidinio masažo kainą įtakoja brangus masažo sistemos komponentai - masažinė vonia su sinusoidinio vandens masažo funkcija turi vandens masažo siurblį su elektros dažnių keitikliu, tik jo pagalba galima priversti siurblį suktis skirtingu greičiu nedarant įtakos jo ilgaamžiškumui.
 

Dar viena paskata rinktis masažinę vonią su sinusoidinio vandens ar oro masažo  funkcija yra ta, kad papildomai gausite ir vandens ar oro masažo galingumo reguliavimo funkciją. Šiuo atveju turėsite galimybę pasirinkti norimą masažo intensyvumą - pavyzdžiui maudantis masažinėje vonioje vaikus galima bus pasirinkti silpnesnį masažo intensyvumą, maudantis pačiam, norint stipresnio masažo - jį sustiprinti.

 

Seperator