Seperator

GAMINTOJAI

Victory Spa

Victory SPA - unikalus masažinių vonių, garo kabinų gamintojas Europoje, vandens relaksacijos produktų specialistas. 30 metų patirtis, bei individuali visų komponentų gamyba leidžia sukurti pačius geriausius produktus. Aukštos kokybės produktai pripažinti ne tik Europoje bet ir pasaulyje. Žiūrėti produktus..

Poolspa

PoolSpa, Roca grupės gamykla, vandens masažo ir SPA sveikatingumo idėjų Europoje rinkos lyderis. Šio gamintojo įrenginiai puikiai derina naudingumą su rafinuotumu ir įkvepiančiu dizainu. Vonios yra gaminamos iš aukštos kokybės akrilo, ir yra itin tvirtos. Žiūrėti produktus..

Balteco

Balteco - ne vieną apdovanojimą už dizainą ir kokybę pelniusi masažinių vonių gamintoja. Balteco Šiaurės Europos lyderis kuriant ir gaminant masažines vonias, įsteigta Estijoje grupės ambicingų ir talentingų indžinierių. Balteco gali pasiūlyti įvairių formų vonias, bei skirtingas aukščiausios technologijos sistemas, pagal individualius kliento norus. Žiūrėti produktus..

Bossini

Bossini - gamina savo produkciją nuo 1960m. Kokybė, dizainas, nuolatiniai tyrimai ir inovacijos yra pagrindiniai Bossini gamybos planavimo principai. Bendrovė atitinka aukščiausios kokybės standartus ir turi pripažinimą tarptautiniu mastu. Žiūrėti produktus..

TRES

Maišytuvų, dušo sistemų prekinis ženklas Tres yra vienas lyderiaujančių Ispanijoje. Gamintojo sukaupta 40-ties metų darbo patirtis gamybos srityje atsispindi gaminių aukštoje kokybėje, nepriekaištingame dizaine, profesionaliame servise ir konkurencingoje kainoje. Žiūrėti produktus..

PALAZZANI

Palazzani italų aukščiausios kokybės maišytuvų gamintojas nuo 1960-ųjų metų. Gamintojas kurdamas savo prekes atsakingai renkasi kokybiškas ir patikimas medžiagas, kurios garantuoja gaminių ilgaamžiškumą ir kokybę. Žiūrėti produktus..

teuco

Teuco – itališkas pasaulinio lygio vonios kambario įrenginių - masažinių sistemų, vonių, baldų, maišytuvų, dušo prietaisų gamintojas. Daugelio techninių inovacijų, išradimų ir patentų autorius, bei daugiakartinis dizaino apdovanojimų nominantas, bendradarbiaujantis su žinomiausiais dizaineriais. !!!Pranešame, kad dėl gamintojo reorganizacijos iki atskiro pranešimo stabdome Teuco produkcijos platinimą, bei pardavimą!!! Žiūrėti produktus..

Wellis

Nuo įkūrimo 2003 metais, WELLIS sėkmingai dirba tenkinant vis didėjantį aukštos kokybės asmeninio sveikatingumo namų spa produktų poreikį. Visas WELLIS asortimentas gaminamasVengrijoje, Europoje. Aukšta kokybė garantuojama nuolatinės kontrolės sistema, automatizuota gamyba, pasitelkus robotizuotą techniką. Tai leidžia sumažinti gamybos sąnaudas bei taip pat tausoti aplinką. Kombinuoti masažiniai SPA/plaukymo baseinai. Žiūrėti produktus..

Novellini

Novellini(Italija) gamykla dirba jau daugiau kaip 50metų Europos bei pasaulinėje rinkoje. Specializuojasi dušo kabinų, vandens masažo sistemų gamyboje. Centriniame padalinyje Mantujos mieste įrengti virš 200 tūkst. kv.m. gamybos pajėgumai. Naudojamos išimtinai aukščiausios kokybės medžiagos, visi gaminiai sertifikuoti ES kokybės bei atitikties sertifikatais. Laikomasi aukščiausių ekologinių reikalavimų – gamyboje panaudojama 70% apdirbto aliuminio, chromavimui bei auksavivui naudojama aplinkai neutrali PVD technologija. Visiems gaminiams suteikiama 5 metų garantija. Gamykla aktyviai investuoja ne tik į technologijas, bet kartu skiria didelį dėmesį dizainui. Kasmet dalyvaudama pasaulinėse parodose, pristato naujus originalius ir inovatyvius gaminius. Žiūrėti produktus..

Hidromasažas.lt puslapyje rasite: Victory Spa, PoolSpa, Balteco gamintojų vonias. Bei Bossini, Tres, Palazzani ir M&Z gamintojų dušo sistemas ir maišytuvus
Seperator