Seperator

Aromaterapija

 Aromaterapija
 

Aromoterapija tai eterinių aliejų, jų mišinių žolynų ekstraktų naudojimas. Gydomosios aromaterapijos savybės buvo naudojamos šimtmečiais ir visuomet buvo svarbi vonių ruošimo kultūros dalis.  Dažniausiai aromaterapija siejama su kvapų jutimų, tačiau vonioje prisideda ir aliejų sugėrimas į odą. Aromoterapija, tai natūralus gydymas kvapais, eteriniais aliejais, kombinuojant juos su masažu, inhaliacijomis ar pirtimis. Aromaterapija suteikia energijos, palaiko gerą savijautą ar atpalaiduoja. Tinkamai naudojamos procedūros padeda kovoti su fiziniu ir emociniu nuovargiu, stresu, raumenų, kraujo apytakos, kvėpavimo , virškinimo trakto, odos ir kitomis ligomis.
 

Aromaterapija masažinėje vonioje yra ženkliai efektyvesnė nei tradicinėje. Dėl vandens masažo gerėja eterinių aliejų pasisavinimas per odos poras, dėl oro masažo sukuriamo šampano efekto į orą išmetama ženkliai daugiau aktyviųjų medžiagų, todėl eterinių aliejų imhaliacija yra dešimtis kartų efektyvesnė.
 

Aromaterapija garo kabinoje ypatingai efektyvi. Eteriniai aliejai veikia žmogaus kūną per sušildytas odos poras garas ir kartu su įkvėpiamais vandens lašeliais. Tokioje kvapnioje garo kabinoje vandens procedūros neprailgsta ir tampa dar malonesnės. 

Aromaterapija, kvapų terapija
Seperator