Seperator

Chromoterapija

Chromoterapija
 

Chromoterapija - žmogaus gydymas spalvomis. Mus supančios aplinkos spalvos turi nenuginčyjamą poveikį žmogaus nuotaikai bei sveikatai. Spalvų gydomosios savybės žinomos ir naudojamos jau nuo gilios senovės. Chromoterapijos gydomaisias savybes plačiai naudojo Senovės Kinijos, Indų ir Egiptiečių gyventojai. Paprastai masažinių vonių ir garo kabinų gamintojų naudojamos chromoterapijos sistemos efektą sukuria iš septynių pagrindinių spalvų, naudojant skirtingus jų derinius gimsta begalinė kitų spalvų įvairovė. Taip pat elektroninės sistemos leidžia skirtingu intensyvumu keisti spalvas, sukurti papildomus efektus.
 

Chromoterapija masažinėje vonioje sukurs norimą atmosferą vonios kamabaryje. Pasirinkus tinkamą apšvietimo spalvos, vandens temperatūros, eterinio aliejaus, masažo funkcijos ir muzikos derinį pasieksite optimaliausią masažinės vonios poveikį. Pamiškite žvakes vonioje -norimą atmosferą vonios kabaryje susikursite pasirinkę vieną iš galimų masažinės vonios apšvietimo variantų.

       
Chromoterapija garo kabinoje
iš tiesų atrodo labai įspūdingai - kiekvienas garo lašelis atspindi pasirinktą spalvą ir jūs tiesiog maudotės spalvose. Kaip ir masažinėje vonioje, chromoterapija yra efektyviausia derinat ją kartu su eteriniais aliejais bei muzika.

 

Chromoterapija, masažinės vonios, garo kabinos
Seperator