Seperator

Victory Spa

Victory SPA - unikalus masažinių vonių, garo kabinų gamintojas Europoje, vandens relaksacijos produktų specialistas. 30 metų patirtis bei individuali visų komponentų gamyba leidžia sukurti pačius geriausius produktus. Aukštos kokybės produktai pripažinti ne tik Europoje, bet ir pasaulyje.
Victory Spa gamykloje gaminami ne tik patys SPA baseinai, bet ir patentuoti masažo purkštukai, vandens bei oro masažo, elektronikos komponentai. Visi siūlomi SPA baseinai turi "dvigubo dugno" sistemą oro masažui. Todėl Victory Spa baseine yra kur kas patogiau ir maloniau.

Visi vidaus SPA baseinai ir du lauko SPA modeliai turi persipylimo groteles perimetre, todėl nesunkiai pritaikomi ir visuomeniniam naudojimui. Filtravimui naudojama moderni sistema su smėlio filtru ir išlyginamuoju rezervuaru. Visuose SPA baseinuose sumontuota elektronika "prižiūri" vandenį, esant reikalui papildo sistemą, lauko baseinams neleidžia užšalti žiemą, taupydama Jūsų pinigus reguliuoja vandens temperatūrą, viešose SPA baseinų versijose kontroliuoja PH ir CL lygį vandenyje.

 

Victory Spa savo masažinių vonių produkciją suskirstė į kolekcijas, kad prisitaikytų prie įvairių klientų norų:

     Victory Spa Classic - tradicinio dizaino kolekcija su subtiliomis detalėmis, platus modelių bei dydžių pasirinkimas. 

     Creation - modernių konstrukcijų, įvairių formų, išskirtinio dizaino kolekcija su didesnėmis pagalvėlėmis maksimaliam konfortui. 

     E-line - skirta asmenims, kurie ieško unikalumo ir išskirtinių aštrių ir švelnių formų su minimalistiniais purkštukais.

     Vivera - puikios kokybės ir pažangių technologijų linija su išskirtinėmis masažo sistemomis, puikus kainos ir kokybės santykis. 
 

 Victory Spa misija yra teikti klientui novatoriškus ir unikalius sprendimus.

Victory Spa - išties unikalių ir klasikinių masažinių vonių gamintojas.
Seperator