Seperator

Poolspa

PoolSpa misija yra rūpintis kliento sveikata, grožiu ir komfortu.
 

PoolSpa vandens masažo ir SPA sveikatingumo idėjų Europoje rinkos lyderis. Šio gamintojo įrenginiai puikiai derina naudingumą su rafinuotumu ir įkvepiančiu dizainu. Vonios yra gaminamos iš aukštos kokybės akrilo ir yra itin tvirtos.

 

Tinkamai parinkta vonia turi ne tik sukurti puikų dizainą vonios kambaryje, bet ir perteikti atpalaiduojančią ir raminančią atmosferą. PoolSpa siūlo aukštos kokybės, prabangius ir estetinius produktus. Technologijos ir dizainas atitinka naujausias tendencijas. Gamintojas nuolat vystosi ir atsinaujina, tad siūlomas platus asortimentas patenkins net išrankiausią vartotoją ir sukurs unikalią atmosferą vonios kambaryje.

 
Poolspa gali pasiūlyti ne tik įvairių formų masažines vonias - klasikines, minimalistines ar išskirtines geometrines, bet ir siūlo platų masažinių sistemų pasirinkimą, kad kiekvienas rastų sau tinkamą atsipalaidavimo būdą. Taip pat siūlo naujas Effects linijos sistemas kurios sujungia vandens, oro masažus ir chromoterapiją į tris programas - 15 min. programą "Skin Beauty", 20 min. programą "Body Regeneration" ir 10 min. programą "Pro Relaxation".

  
 

Poolspa rūpinasi ne tik savo produktų dizainu, bet ir nepamiršta apie funkcionalumą. Poolspa turi vonių, kurios dėl specialios, plačios, plokščios lentynos užtikrina lengvą ir saugų naudojimą riboto judėjimo asmenims. Lentyna palengvina įlipimą ir išlipimą iš masažinės vonios.

 

Poolspa Roca grupės gamykla, vienas seniausiųjų masažinių vonių gamintojų Europoje.
Seperator