Seperator

MASAŽINĖS VONIOS

Asimetrinė masažinė vonia Balteco RHEA 17 su vandens masažo S3 sistema, dešinės pusės.

AKCIJA
Asimetrinė masažinė vonia Balteco RHEA 17 su vandens masažo S3 sistema, dešinės pusės.

Informacija apie vonios kryptį:

Techniniai duomenys:

  • talpa 335l
  • vonios išorė 169x118x69

Kaina: 2110.00 €

separator
Asimetrinė masažinė vonia Balteco RHEA 17 su vandens masažo S3 sistema, dešinės pusės. 2110.00 €
separator
Viso 2110.00 €
7285.41 LTL

Asimetrinė masažinė vonia Balteco RHEA

   Asimetrinė, dailiai lenkta, išskirtinės formos masažinė vonia RHEA Jūsų vonioje atrodys itin subtiliai. Ši vonia puikiai atrodys net ir mažesniuose vonios kambariuose.

   Aukštos kokybės masažo sistema ir patogus valdymas, leis visiškai atsigalaiduoti ir susikurti SPA atmosferą tiesiog namuose. 

Vonios komplektacijoje yra uždanga, vandens masažo sistema Hydro: elektroninis valdymo pultas EVO, vandens masažas atliekamas per purkštukus, sumontuotus vonios šonuose, masažo intensyvumas reguliuojamas įmaišant oro srovę į vandens masažą oro sklendžių pagalba, kurios sumontuotos ant vonios krašto. Sistemoje sumontuotas reguliuojamas nugaros masažas (ABM) ir kojų masažas.

Akcijinė vonia parduodama iš ekspozicijos.

Balteco

Balteco - ne vieną apdovanojimą už dizainą ir kokybę pelniusi masažinių vonių gamintoja. Balteco Šiaurės Europos lyderis kuriant ir gaminant masažines vonias, įsteigta Estijoje grupės ambicingų ir talentingų indžinierių. Balteco gali pasiūlyti įvairių formų vonias, bei skirtingas aukščiausios technologijos sistemas, pagal individualius kliento norus. Žiūrėti produktus..

Seperator